وبلاگ

تکنولوژی wizSense در دوربین مداربسته داهوا

تکنولوژی wizSense در دوربین مداربسته داهوا

تکنولوژی WizSense در دوربین مداربسته داهوا، توسط شرکت داهوا عرضه و برپایه الگوریتم های هوش مصنوعی مجهز شده است. شرکت دوربین مداربسته داهوا از قویترین و پیشرفته ترین شرکتهای تولید کننده محصولات هوشمند در سطح جهان است. این شرکت با تکنولوژی   WizSense علم تشخیص حرکت و هوش مصنوعی را با هم ترکیب کرده و قابلیت کاربردی بسیار ارزنده ای بر روی دوربین مدار بسته داهوا اضافه کرده است. با این تکنولوژی انسان از ماشین، همچنین اشیاءثابت از متحرک تشخیص داده می شود. فروشگاه اینترنتی هوبانو با داشتن سابقه درخشان درامر فروش محصولات داهوا، امنیت و حفاظت از اماکن و محیط زیستی شما را تضمین میکند. درابتدا بهتر است مروری کوتاه بر تکنولوژی wizSense  در دوربین مداربسته داهوا داشته باشیم.

آشنایی با تکنولوژی WizSense:

در دنیای مدرن امروزی روز به روز شاهد پیشرفت در عرصه های مختلف هستیم. تحولات روزانه و حتی دقیقه ای جهان اطراف ما، نیاز به تجهیزات نظارتی و حفاظتی هوشمند دارد. شرکت دوربین مدار بسته داهوا در محصولات تحت شبکه خود، با طراحی تکنولوژی Wizsense  باعث کمتر شدن خطای تشخیص در دوربین های مدار بسته خود شده است. تکنولوژی WizSense از تراشه های مخصوص و چیپ های هوش مصنوعی بر روی دوربین های مدار بسته AI استفاده میکند. این فن آوری هوشمند، قادر به تشخیص جاندار و بی جان  از جمله  تشخیص انسان از وسیله نقلیه بوده و الارم وپیامک آن بر روی اهداف واقعی اطلاع رسانی می شود. بطور کل مزایا و امتیازات جدید تکنولوژی WizSense  امنیت و کارآمدی دوربین های مداربسته داهوا  را بالا برده است.

فناوری wizSense

تکنولوژی WizSense در دوربین های مداربسته داهوا چه مزایایی دارد؟

* دوربین مدار بسته داهوا با تکنولوژی Wizsense قادر است جستجوی پیشرفته ای انجام دهد به این صورت که با دادن محدوده به این دستگاه الارم های بی مورد حذف، و هر گونه حرکت در این بازه،  به دارنده دستگاه ایمیل می شود. تمیز انسان از وسیله نقلیه باعث کاهش چشمگیر آلارم کاذب شده و صاحب دوربین مدار بسته داهوا  را از نگرانی های بی مورد ناشی از حرکتهای اشیاء  مصون نگه داشته است.

* از دیگر قابلیت های تکنولوژی  WizSense، شمارش اشخاص حاضر در یک محدوده مکانی یا People Counting می باشد. شما با بازه ای که به دوربین مدار بسته داهوا می دهید، آمار دقیقی  از خواسته خود به دست  می آورید. با این وسیله حتی میتوانید افراد تکراری را شناسایی کنید. با وجود چنین ویژه گی دردوربین مدار بسته داهوا، میتوان افراد یک موسسه یا پرسنل اداری را، به کش دوربین معرفی کرده ودر موارد ضروری از ورود افراد غیر مجاز به محوطه جلوگیری نمود.

* حوادث و اتفاقات با تمام جزئیات در پایگاه داده  دوربین مدار بسته داهوا ذخیره و قابل بازیافت و بازبینی درساعت و تاریخ درخواستی می باشند. مثلا شما میتوانید با دادن مشخصات یک خودرو و یا یک شخص با مشخصات رنگ مو و لباس او، تردد پنج روز پیش یک مکان را رصد، و ثبت نمایید.

*  با این امکان، به منظور جلوگیری از وقوع حادثه احتمالی به فرد نفوذی هشدار داده و راننده خودرو یا فرد مزاحم را، ازنفوذ به منطقه ممنوعه آگاه می سازند. وجود تکنولوژی WizSense در دوربین مدار بسته داهوا باعث میشود کاربراز نوع موانع و زمان وقوع حادثه خبردار شده و فیلم ضبط شده را تایید نماید.

* با تنظیمات دوربین مدار بسته داهوا می توان از دوربین گزارش روزانه ویا هفتگی گرفت. اطلاعات مهم را ذخیره سازی نمود. ویا حتی با کمک گرفتن از هوشمندی این دستگاه، تنها درصورت بروز حرکات ناخواسته از طرف انسان یا خودرو، زنگ خطر را برای مالک آن  به صدا در آورد.

نتیجه گیری:

فروشگاه اینترنتی هوبانو، به روزترین دوربین های مداربسته را با بهترین گارانتی دوربین مداربسته هوشمند، برای مشتریان محصولات داهوا معرفی و عرضه می نماید. برای مشاوره در خرید جدیدترین تکنولوژی دوربین مدار بسته داهوا بر روی لینک مربوطه کلیک نموده و با ما همراه باشید. تیم مجرب و با تجربه سایت فروشگاه اینترنتی هوبانو، آماده ارائه خدمات ۲۴ساعته برای شما عزیزان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید