وبلاگ

فواید استفاده از دزدگیر اماکن

فواید استفاده از دزدگیر اماکن

دزدگیرها و آلارم های هشدار از بهترین روش هایی است که برای تأمینِ امنیت اماکن مسکونی، تجاری و اداری می توان استفاده کرد. این ابزار به شما در جلوگیری از سرقت و تشخیص مجرمین کمک خواهد کرد و نظارتی پیشرفته را برایتان فراهم می سازد. در این مطلب، فواید استفاده از دزدگیر اماکن را مرور خواهیم کرد.

کاهش میزان سرقت

مطاالعات نشان می دهد در محله هایی که سیستم های حفاظتی نصب شده است میزان دزدی به طرز قابل توجهی کاهش یافته است. سارقان معمولا به دنبال اهداف آسان تر می گردند و از ساختمان هایی که به سیستم های دزدگیر مجهز باشند صرف نظر می کنند. در بسیاری از موارد تنها وجود دوربین یا علامتی که حاکی از برقرار بودن دزدگیر باشد، باعث جلوگیری از سرقت خواهد شد. افزون بر این، دوربین های مداربسته در اماکن تجاری نیز از دستبرد به مغازه ها و دزدیدن اجناس پیشگیری خواهند نمود.

پیشگیری از آتش سوزی و اعلام حریق

دزدگیرهای اماکن فقط از سرقت جلوگیری نمی کنند، بلکه با افزوده شدنِ سنسورهای تشخیص دود، از این سیستم ها می توان برای پیشگیری از رخدادهای غیرمترقبه ای مثل آتش سوزی هم استفاده کرد. این ویژگی، یکی از بهترین فواید استفاده از دزدگیر اماکن می باشد.

استفاده از مزایای بیمه

نصب دزدگیر و سیستم اعلام حریق در بسیاری از شرکت های بیمه از شروط لازم برای ارائه ی بیمه سرقت و آتش سوزی است و ممکن است با تخفیف هایی برای مشتریان نیز همراه باشد.

دزدگیرهایی دقیق تر و هوشمندتر

سیستم های دزدگیر جدید به فناوری های هوشمند مجهز شده اند و نسبت به گذشته عملکرد دقیق تری در تشخیص موارد خطر دارند. این سیستم ها الگوهایِ رفتاریِ معمول را بررسی می کنند و در صورتی که رویدادی غیرطبیعی رخ دهد آن را به شما گزارش می دهند. دزدگیرهای هوشمند به طور مداوم فعال هستند و میزان آلارم های اشتباه در آن ها به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

علاوه بر این، در دزدگیر هوشمند، سیستم حفاظتی یکپارچه شده و مدیریت آن به مراتب آسان تر شده است. برای مثال، اگر مشکلی همچون شکستن شیشه روی دهد، به سرعت می توان واکنش نشان داد و دسترسی ها را محدود کرد.

امکان کنترل موارد مختلف از راه دور

سیستم های دزدگیر پیشرفته به شما این امکان را می دهند که از راه دور هم بتوانید بر مکان مورد نظر خود نظارت داشته باشید. در این دزدگیرهای هوشمند، بسته به شرکت تولیدکننده، شما می توانید از راه دور تصاویر دوربین های مداربسته را مشاهده کنید، چراغ ها و دستگاه های هوشمند را روشن و خاموش کنید، ترموستات ها را کنترل کنید و یا درهای هوشمند را قفل نمایید.

در واقع، با دزدگیرهای جدید، شما می توانید سیستم حفاظتی تان را همه جا به راحتی از طریق تلفن همراه مدیریت کنید و از هشدارها و پیغام ها در لحظه مطلع شوید.

مدیریت مصرف انرژی

برای دزدگیرهای امروزی، سیستم اتوماسیون خانگی طراحی می شود که امکان نظارت بر مصرف انرژی و کنترل ابزارهای برقی را میسر کرده است.

افزایش ارزش ملک

اماکنی که به سیستم های دزدگیر مجهز شده اند در زمان فروش از ارزش بالاتری برخوردار می باشند، و انتقال سیستم حفاظتی به مالکین جدید نیز به راحتی قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید