وبلاگ

دزدگیر اماکن IPS

دزدگیر اماکن IPS

دزدگیر اماکن IPS

از گذشته تا کنون امنیت یکی از اساسی ترین نیاز های بشریت بوده و هست. در هر جایی از این کره خاکی تامین امنیت امری بسیار ضروری می باشد. در سال های گذشته و دور وسیله ای طراحی و ساخته شد که بعد از نصب روی خودرو به محافظت از آن می پرداخت که دزدگیر خودرو نامگذاری شد. پس از مدتی این نوع دزدگیر جایگاه مناسبی برای خود کسب کرد و امروزه می توان گفت از ملزومات یک خودرو برای محافظت می باشد و از سرقت خودرو ها جلوگیری می کند.

به علاوه می توان گفت به علت آنکه ممکن است از اماکن مختلف که شامل واحد های مسکونی ، تجاری و اداری سرقت انجام شود، سیستم های دزدگیری طراحی شدند و راهی بازار گردیدند که امروزه دزدگیر اماکن نامگذاری شده است.

یکی از دغدغه های امروزه  بسیاری از افراد تامین امنیت خانه، مغازه، کارخانه و به طور کل، دارایی های خود می باشد. همچنین با وجود دزدی و سرقت های روز افزون اخیر علاوه بر نگرانی برای تامین امنیت خودروی خود باید خانه، کارخانه و دفتر کار و مغازه خود را نیز مجهز به دزدگیر نمود. از جمله دزدگیر های های پرکاربرد می توان به دزدگیر اماکن ips اشاره کرد.

نصب بهترین دزدگیر اماکن

خوشبختانه با پیشرفت علم، پیشرفت های بشر توانسته است خدمت بزرگی به تامین امنیت جامعه و مردم کند و سبب افزایش دو چندان امنیت و آرامش برای همه مردم شود. با ساخت دزدگیر های اماکن مردم دیگر نگران امنیت خانه و دارایی خود نیستند و شب ها آسوده سر بر بالین می گذارند.

دزدگیر اماکن، سیستمی به منظور شناسایی ورود افراد غیر مجاز به یک ساختمان می باشد. این دستگاه به هنگام گذر از یک حریم خصوصی یا شکستن یک قفل، با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌ کند. در ساختمان زندان ها نیز برای کنترل زندانیان از این سیستم نظارتی استفاده می کنند.

خرید دزدگیر اماکن و یافتن بهترین دزدگیر اماکن یکی از دغدغه‌های مهم افرادی می باشد که در جستجوی ایجاد امنیت برای محل کار و زندگی خود هستند. مطالعات نشان داده است که ساختمان های دارای دوربین ضد سرقت، سه برابر کمتر از ساختمان های بدون دوربین ضد سرقت مورد دزدی و سرقت قرار می‌گیرند. چرا که سارقان همواره در جست و جوی اهداف ساده و آسان می باشند.

با مجهز کردن ساختمان و یا خانه و… به دزدگیر های اماکن ips و نصب تابلوهای مجهز بودن ساختمان به دزدگیر، همگان در جریان مجهز بودن ساختمان قرار می گیرند و احتمال ورود دزد و سارقان به آن ساختمان به شدت کاهش می یابد.

یکی از بهترین مزایای نصب دزدگیر های اماکن، امکان کنترل از راه دور ساختمان مجهز به سیستم امنیتی می باشد و شخص می تواند در هر جایی از جهان سیستم امنیتی خود را چک، فعال و غیر فعال کند. شما می توانید به راحتی صاحب یک دزدگیر اماکن ips شوید، برای راحتی شما عزیزان و با وجود ویروس کرونا در جامعه و کشور، مجموعه  ما  دزدگیر ips  را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت می کند و در کوتاه ترین زمان ممکن، این محصول بی ‌نظیر را در درب منزل به شما تحویل می دهد.

پس همین حالا بدون خروج از منزل صاحب یک دزدگیر اماکن ips با کیفیت و ارزان قیمت شوید. دزدگیر اماکن ips دارای دفترچه ی راهنمایی می باشد که روش نصب، به آسانی در آن توضیح داده شده است. همچنین در صورت تمایل می توان از نصاب های حرفه ای برای نصب و فعال سازی این دزدگیر استفاده کرد.

عملکرد سیستم دزدگیر اماکن isp

نحوه عملکرد دزدگیر اماکن isp به طور خلاصه به شرح زیر می باشد؛

در ابتدا محیطی که باید به سیستم دزدگیر مجهز شود توسط کارشناس مجرب بررسی می شود و سپس به صلاح دید ایشان برای هر قسمت سنسور هایی تعبیه می شود، هر کدام از این سنسور ها محدوده مورد نظر را تحت پوشش خود قرار می دهد و با عبور افراد مسلح، دزدگیر باعث ایجاد آلارم می شود و صاحب ملک را مطلع می کند.

 قابلیت های دزدگیر سیم کارتخور IPS

قابلیت های دزدگیر های سیم کارتخور IPS به شرح زیر می باشد:

 1. قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، پیام و نرم افزارهای Android و IOS
 2. خروجی قابل کنترل با تماس صوتی ، پیام و نرم افزار برای وسایل برقی
 3. گزارش گیری محرمانه (ارائه گزارش مسلح و غیر مسلح شدن دزدگیر به مدیر)
 4. تنظیم سنسور های بی سیم روی هر یک از زون ها
 5. نام گذاری هر زون به صورت مجزا (فارسی و انگلیسی)

سایر ویژگی های برجسته دزدگیر سیم کارتخور IPS :

 • ارسال نام زون و شماره چشم بی سیم در پیام آلارم
 • قابلیت تنظیم سطح امنیت دستگاه (security)
 • گزارش قطع و وصل برق شهر و خط تلفن ثابت
 • تماس از طریق سیم کارت و خط تلفن ثابت
 • تنظیم مدت زمان آژیر (۱۰ الی ۴۰۰ ثانیه)
 • قابلیت اتصال به کیپد ساده و حرفه ای
 • امکان نصب تقویت کننده برد ریموت
 • چهار زون با سیم و یک زون بی سیم
 • قابلیت تغییر tone/pulse
 • قابلیت ارسال پیام فارسی
 • فرکانس ۳۱۵ مگاهرتز
 • گزارش دوره ای شارژ
 • دارای زون تأخیری
 • ریموت اضطراری

سخن پایانی

از آنجایی که آرامش و امنیت  دو جزء جدایی ناپذیر از یکدیگر هستند می توانید با ایجاد امنیت در منزل و یا هر مکان دیگری آرامش را به خود و اطرافیانتان هدیه دهید . دزدگیر اماکن isp  مورد بسیار مناسبی برای تامین این امنیت است.

دیدگاهتان را بنویسید